Pragmatic Play Sweet Bonanza Oyna – Pragmatic Slot Oyunları

Bonus satın al slot oyunları içindeki en iyi türlerden birinin sweet bonanza oyunu olduğunu bilmekteyiz. Pragmatic Play Sweet Bonanza Oyna 2020 yılından beri en çok tercih edilen slot oyunlarındandır. Güncel iyi bir RTP oranıyla günümüzde hala sıkça oynanan klasik oyunu dışında sweet bonanza Xmas da sıklıkla oynanmaktadır. Hem spin atılarak oynanan hem de paranızla bonusu satın alabileceğiniz en iyi oyunlardandır.

#
Casino Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.6⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.5⭐
7
1500 TL %100
4.4⭐

Pragmatic Play Sweet Bonanza Oyna

Sweet bonanza slot oyunu ilk ortaya çıktığı andan itibaren slot oyunlarında bir ekol olmayı başarmıştır. Oyun gerek iyi bir varyans sunmasıyla gerekse ödemeleri yüksek yapmasıyla bilinen slot oyunlarından olacaktır. Pragmatic play sweet bonanza oyna seçeneği size diğer oyunlardan farklı olarak 21.100x kazanç sunacaktır. Oyunun Xmas seçiminde ise size 21.175x katında bir maksimum ödül vaat edilmektedir.

İki oyun arasında ufak bir RTP farkı ve maksimum kazanç farkı var. Ama tema ve oynanış biçimi olarak aynıdır. Pragmatic Play özellikle sweet bonanzayı bonus satın al kategorisindeki en iyi oyunlarından biri olarak sunmaktadır. Oyunu kavramanız birkaç spin atmanızla mümkündür. Kısacık bir süre bile slot oyunları içinde oyunu tercih edenler oyunu öğrenebilirler.

Siteye Kaydol

Sweet bonanza nerede oynanır? Biliyorsunuz güncel Pragmatic Play tüm oyunlarını lisanslı slot siteleri ile oynatıyor. Türkiye’de ise oyunu oynatan yüzlerce slot sitesi arasında iyi seçenekler var. Bir sonraki adımda size online sweet bonanza oynatan sitelerden bahsettik. Pragmatic Play sweet bonanza oyna slot oyunları seçerken iyi bir tür olacaktır.

Slot oyunları içinde sweet bonanza çeşitleri nelerdir?

Siteye Kaydol
 • Sweet bonanza
 • Sweet bonanza Xmas

Ve oyunun canlı olarak oynatılan bir çarkıfelek tercihi olarak da sweet bonanza candyland oyunu oynatılmaktadır. Yine burada sweet bonanza da beğenilen bonus oyunu çarkıfelek içerisindeki sweet spins seçeneğinin gelmesiyle başlatılacaktır.

pragmatic play sweet bonanza oyna secenegi olan siteler nelerdir
pragmatic play sweet bonanza oyna secenegi olan siteler nelerdir

Sweet Bonanza Siteleri

 • 1xbet
 • Celtabet
 • GrandPashabet
 • CratosRoyalbet
 • Betwoon
 • Pasha Gaming
 • Bahsegel
 • Sahabet
 • Onwin
 • Matadorbet

Hemen herkes sweet bonanzayı keyifli bir oyun olması dışında çok para kazandıran slot oyunu olduğu için seçecektir. Oyun ortaya çıktığı ilk andan beri büyüleyici oranda slot kazançları dağıtmıştır. Hala da 2023 yılında çokça iyi ödeme yapan slot oyunları içinde yer alır. Online Pragmatic Play slot oyunları belirli slot siteleri içinde var. Bunlardan ise biz kesinlikle seçimin Mga ve Curaçao lisanslı slot sitelerine yapılmasını önermekteyiz.

Siteye Kaydol

Paralı slot oynatan ve bu hizmeti onlarca yıl boyunca veren Türkiye’deki sweet bonanza siteleri olarak biliniyorlar. Tüm Pragmatic Play slot oyunları dışında diğer farklı sevilen slot sağlayıcıları ve onların şahane oyunları da var. Para yatırma ile sitenin size slot bonusları vererek daha çok bakiyeye ulaşmanızı sağladığı da bilinir.

Sweet Bonanza Nasıl Oynanır?

Online slot oynamak real slot makineleri kadar kolay ve basit adımlar içermektedir. Bildiğiniz üzere slot oyunlarında zaten kural yoktur. Sadece oyunu oynama yolu ve spin atma adımlarında bazı değişiklikler vardır. Sweet bonanza nasıl oynanır? Bu oyunda ustalaşma için iki yolunuz var. Birisi normal spinler ile oyunun oynatılması diğeri ise bonusu satın almak olacaktır. Özellikle düşük bütçeyle oynayanlar muhakkak ki oyunu spin atarak oynamalıdır.

Siteye Kaydol

Eğer bütçeniz yeterliyse kredi miktarını ayarlayarak 100 TL’den başlayarak bonusu satın alabilmeniz mümkündür. 100.000 TL’ye kadar online slot alanında bu oyunun bonus satın al sekansı bulunmaktadır. Ayrıca yüksek bir kredi miktarı ile Pragmatic sweet bonanza oyna adımına gidilince satın alma yapmadan bonusa girilebilecektir. Bu durumda kazanç ödemesi durumunda spin yüksek bir bakiye ile atıldığı için kazançta büyük olacaktır.

Scroll to Top